Přestaň sem lozit můro, stejně se tu nic nedočteš :D

MMM - můj malinký minihorse

9. dubna 2014 v 20:38 |  Píšu..
Jak jsem přišla k Charliemu? Naprostou náhodou.

Brouzdala jsem po netu, tak se rozhlížela po těch konících, zároveň zvažovala svoje schopnosti a možnosti. A prostory. Pak jsem narazila na krásně zbarveného koníka, malinkého koníka. A ukázala ho mamce. "Mami, vybrala sem si vánoční dárek." "Ukaž? Prosimtě ty seš pako. A co to stojí?" No a už to bylo.

Začly jsme brouzdat, řešit inzerce. Nakonec jsem se jela "jen podívat" na uplně jinýho koníka. Bylo rozhodnuto už když jsem ho viděla. Takový hříbátko! A tak milej tvoreček, a trochu rozvernej a neposednej. Za týden jsem si ho odvezla domů. 17. listopadu ve 4 odpoledne jsem andílka vyložila na zahradě u kamarádky. Je to taková chvilka, přitom se to zdá tak dlouho. "Roste" mi před očima. Né že by byl větší, to vůbec, není o moc větší než bernardýn. Tvaruje se, je trošku divočejší, umí nový kousky..

Je mojí nadějí, mojí radostí, mou útěchou v nesnázích, je jediný, komu dokážu hned odpustit, když mě rozčílí. Poslouchá co říkám a když ho zavolám, přicupitá. Nechá se drbat na krku a na břiše, ale ne moc dlouho, pak kouše.

Charlie. Černý Puntík.
Foto: Adminka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mimi Mimi | Web | 9. dubna 2014 v 20:42 | Reagovat

Jéé..je nádherný..mějte se spolu dobře :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama